مسئولیت ها و وظایف
امروز : ۱۹. تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۷

شما اینجا هستید

مسئولیت ها و وظایف
مسئولیت هرچه بهتر برگزار شدن مسابقات ، نظارت عالیه بر حین اجرای برگزاری مسابقات و اجرای اصولی این دستور العمل و آیین نامه های مربوطه با کمیته برگزاری مسابقات مهارت فنی تخصصی میباشد.
مسئولیت طراحی ، برنامه ریزی و مدیریت اجرای مسابقات در حوزه های مختلف بر عهده بالا ترین مقام کمیته اجرایی استانی، بلوکی و یا کشوری میباشد.
مسولیت انتخاب داور از بین افراد معرفی شده انجام داوری به عهده کمیته علمی مسابقات می باشد.
مسئولیت انتخاب تیم داوری در هر یک از مسابقات به عهده رئیس کمیته اجرایی- علمی مسابقات استانی، بلوکی و یا کشوری می باشد.
مسئولیت انجام ویرایش های لازم بر روی مستندات و آئین  نامه و دستور العمل اجرایی مسابقات به عهده کمیته علمی کشوری می باشد.
مسئولیت تامین شرایط ایمن و مناسب برای برگزاری مسابقات بر اساس آئین نامه برگزاری مسابقات مهارت فنی تخصصی به عهده مدیرعامل آبفا شرکت برگزار کننده می باشد.
مسئولیت تایید فراهم بودن شرایط مناسب برای برگزاری مسابقات به عهده رییس کمیته اجرایی برگزاری مسابقات می باشد.
مسئولیت ارسال مستندات به واحدهای ذیربط پس از برگزاری مسابقات به عهده رییس کمیته علمی- اجرایی مسابقات می باشد.
هر یک از اعضای کمیته های اجرایی و علمی و یا تیم داوری در حیطه کاری خود مسئول بوده و موظف به همکاری با یکدیگر در چهارچوب این دستور العمل و آئین نامه برگزاری مسابقات مهارت فنی می باشد.
وظیفه تدارک انجام مسابقات از نظر مکان مسابقه، امکانات اجرای هر آزمون شامل وسایل و تجهیزات مورد نیاز ،اسکان و پذیرایی ،تهیه جوایز و  سایر شرایط برگزاری در مرحله استانی به عهده شرکت میزبان، در مرحله بلوکی به عهده مرکز بلوک و در مرحله کشوری با شرکت آبفا استان اصفهان می باشد .
در سطح بلوکی و کشوری هزینه های انجام شده به تناسب از شرکت هایی که نفرات آنها در مسابقه حضور دارند دریافت خواهد شد.
سایر شرکت های آبفا و آبفار ضمن اطلاع رسانی لازم به پرسنل خود، تعدادی از کارشناسان و تکنسین های واجد شریط را جهت شرکت در این مسابقات ثبت نام می نمایند. ثبت نام توسط نمایندگان شرکت ها انجام می شود.
مسئولیت کنترل مدارک (لیست بیمه، سابقه و ....) شرکت کنندگان با نمایندگان شرکت ها می باشد.

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو