مسئولیت ها و وظایف
امروز : ۲۷. خرداد ۱۳۹۸ - ۴:۳۶

شما اینجا هستید

مسئولیت ها و وظایف

مسئولیت نظارت عالیه بر حین اجرای برگزاری مسابقات مهارت شغلی استانی ، منطقه ای و کشوری و اجرای اصولی این دستور العمل و آیین نامه مربوط با کمیته برگزاری مسابقات مهارت فنی تخصصی میباشد.
مسئولیت هر چه بهتر برگزار شدن مسابقات و اجرای مناسب این دستو العمل و آیین نامه مربوط در هر یک از مسابقات بر عهده کمیته اجرایی مسابقات مهارت فنی تخصصی میباشد.
مسئولیت طراحی برنامه ریزی و مدیریت اجرای مسابقات در حوزه های مختلف بر عهده بالا ترین مقام کمیته اجرایی مسابقات مهارت فنی استانی ، بلوکی و یا کشوری میباشد.
مسولیت انتخاب داور از بین افراد معرفی شده داوطلب انجام داوری به عهده کمیته علمی مسابقات فنی می باشد.
مسئولیت درست انتخاب شدن تیم داوری در هر یک از مسابقات به عهده رئیس کمیته اجرایی ، علمی مسابقات استانی ، بلوکی و یا کشوری می باشد.
مسئولیت هر چه بهتر انجام شدن داوری به عهده داور اول (کارشناس ناظر فنی) می باشد.
مسئولیت انجام ویرایش های لازم بر روی مستندات و آئین  نامه و دستور العمل اجرایی مسابقات به عهده کمیته علمی کشوری می باشد.
مسولیت تامین شرایط ایمن و مناسب برای برگزاری مسابقات بر اساس آئین نامه برگزاری مسابقات مهارت فنی به عهده مدیر آبفا استان مربوطه می باشد.
مسولیت تایید فراهم بودن شرایط مناسب برای برگزاری مسابقات به عهده رییس کمیته اجرایی برگزاری مسابقات مهارت فنی استانی ، بلوکی و یا کشوری می باشد.
مسئولیت ارسال مستندات به واحدهای ذیربط پس از برگزاری مسابقات به عهده رییس کمیته برگزاری مسابقات می باشد.
هر یک از اعضاء کمیته های اجرایی ، علمی مسابقات و یا تیم داوری در حیطه کاری خود مسئول بوده و موظف به همکاری با یکدیگر در چهارچوب این دستور العمل و آئین نامه برگزاری مسابقات مهارت فنی می باشد.
وظیفه تدارک انجام مسابقات از نظر مکان مسابقه، امکانات اجرای هر آزمون شامل وسایل و تجهیزات مورد نیاز ،اسکان و پذیرایی ،تهیه جوایز و  سایر شرایط برگزاری در مرحله استانی به عهده مراکز استان ها ، در مرحله بلوکی به عهده مرکز بلوک و در مرحله کشوری با شرکت آبفا استان اصفهان و سازمان یونسکو می باشد .
سایر شرکت های آبفا و آبفار ضمن اطلاع رسانی لازم به پرسنل خود، تعدادی از کارشناسان و تکنسین های را جهت شرکت در این مسابقات معرفی می نمایند.
جوایز اهدایی به برندگان نهایی کشوری این مسابقات توسط سازمان یونسکو پرداخت خواهد شد.

 

آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان می‌باشد.(استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع بلامانع است)

طراحی و پیاده سازی دیتا پردازش سپانو